Nowe wpisy

Przyczepy samochodowe – Radom

eHAKI.pl

ul. Obrońców 36
26-600 Radom
Tel: 48 377 28 77
https://ehaki.pl

Producent przyczep samochodowych – Radom

Firma Carro to uznana marka, która produkuje szeroki asortyment przyczep samochodowych oraz zajmuje się dystrybucją niezbędnych części do tego produktu. Nasza siedziba mieści się w Świdniku i w Lublinie, jednak na terenie Mazowsza posiadamy współpracującego dealera na terenie Radomia. Firma Carro to uznany producent przyczep samochodowych, który posiada wiele punktów dystrybucji na terenie Polski. Produkowane przyczepki samochodowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna S355, fińska sklejka oraz sprawdzone, dodatkowe elementy konstrukcyjne. Jesteśmy przekonani, że docenicie Państwo również sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania proponowane przez naszych specjalistów.

Nasza firma działa na terenie wielu województw, w tym województwa mazowieckiego. Serdecznie zapraszamy szczególnie mieszkańców zlokalizowanych w okolicy Radomia, jak również: Opoczna, Zwolenia, Kozienic, Rawy Mazowieckiej, Warki lub Białobrzegów.

Przyczepy samochodowe - Radom
Przyczepa Samochodowa model Gamma

Zalety przyczepek z Carro

Oferowane, jak i produkowane w naszej firmie Carro przyczepki samochodowe to towar wysokiej jakości. Nasze produkty charakteryzują się nowoczesnym designem i rozwiązaniami. Firma Carro gwarantuje dostęp do modeli o zróżnicowanej ładowności i dopasowanej do Państwa potrzeb mobilności. Nasze modele posiadają homologację europejską oraz trzyletnią gwarancję na ramę. Warto podkreślić, że przyczepy produkowane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna S355. Jest to niezwykle trwały i twardy półprodukt, będący podstawowym elementem konstrukcyjnym. Dodatkowo wykorzystujemy powłokę cynkową, która zapewnia ochronę antykorozyjną.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przyczepy samochodowe, które wyróżnia wysoka jakość oraz solidne wykonanie. Proponowane przyczepy dostępne są w wielu typach, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie odpowiedni towar dla siebie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi przyczepy: jednoosiowe, dwuosiowe, specjalistyczne, czy platformowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, niezwykle trwałych przyczep!

Oferta przyczep samochodowych – Radom

Przyczepy samochodowe Carro z Radomia posiadają wiele sprawdzonych, jak i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki temu gotowy produkt charakteryzuje się solidnym wykonaniem oraz wysoką jakością. W czasie produkcji stosujemy wysokie burty na 40 centymetrów, trwałe i sprawdzone łączenia za pomocą spawania, odpowiednio dopasowane i wytrzymałe mocowania w postaci zaczepów oraz zawiasów czy fińską sklejkę, która wyróżnia się właściwościami antypoślizgowymi oraz wysoką wodoodpornością. Już dziś zapoznaj się z oferowanymi przez nas produktami, które wykonujemy także na zamówienie, dopasowując do potrzeb oraz możliwości finansowych naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który bardzo chętnie odpowie na Państwa pytania oraz doradzi

Samochodowa Przyczepa model Alfa