Nowe wpisy

Przyczepy samochodowe – Lublin

PK-TANK Piotr Kusz

Al. Spółdzielczości Pracy 125,
20-147 Lublin
Tel: 881 953 804

Producent przyczep samochodowych – Lublin

Carro to uznana na rynku motoryzacyjnym firma zajmująca się produkcją przyczep samochodowych. Posiadamy szeroki asortyment, który pozwoli Państwu dobrać odpowiednio dopasowany do swoich potrzeb produkt. W naszej ofercie można znaleźć zarówno przyczepy jednoosiowe, jak również dwuosiowe oraz przyczepy specjalne, wykonywane na specjalne zamówienie naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś, co spełni jego oczekiwania. Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że cały czas budujemy silną i uznawaną markę.

Serdecznie zapraszamy do Carro mieszkańców Lublina, a także okolicznych miejscowości, takich jak Świdnik, Lubartów, Kraśnik, Krasnystaw, Lipsko, czy Zwoleń. Oferujemy wysokiej jakości przyczepy, które idealnie sprawdzą się do przewozu ładunku. Dzięki nim zdecydowanie zwiększysz możliwości załadunkowe swojego pojazdu. Nasi specjaliści pomogą Państwu w odpowiednim dopasowaniu przyczepy do posiadanego pojazdu i jego warunków technicznych. Najlepsze przyczepy samochodowe w Lublinie można znaleźć właśnie w firmie Carro.

Przyczepy samochodowe - Lublin
Przyczepa Samochodowa model Gamma

Przewóz towarów za pomocą przyczep z Carro

Przyczepki samochodowe, które mogą Państwo zamówić w Lublinie za pośrednictwem firmy Carro to doskonały wyrób z kilku powodów. Przede wszystkim przy produkcji naszych przyczep, stawiamy na wysoką jakość wykonania. Z tego powodu, materiałem wykorzystywanym przy budowie jest bardzo dobrej jakości stal. Elementy łączone są za pomocą techniki spawania, co gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia i ogromną wytrzymałość. To samo tyczy się również wszelkiego rodzaju mocowań. Wykorzystujemy wyłącznie śruby o podwyższonej klasie wytrzymałości oraz masywne zawiasy i zaczepy. Całość stanowi niezwykle trwałą konstrukcję, która będzie służyć swojemu właścicielowi przez wiele lat.

Oferta przyczep samochodowych – Lublin

Decydując się na nasze przyczepy samochodowe w Lublinie, mogą Państwo wybrać spośród szerokiego asortymentu, idealnie dopasowanego do spełniania potrzeb naszych klientów. Dodatkowo służymy również fachowym doradztwem oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Za pomocą naszych przyczep, dowiozą Państwo każdy towar w bardzo komfortowy, wygodny oraz bezpieczny sposób. Wysokie burty sprawiają, że towar będzie bezpieczny i nie ulegnie uszkodzeniu. Transport nigdy nie był tak prosty i przyjemny. Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że dołączą Państwo do grona klientów zadowolonych z naszych usług.

Samochodowa Przyczepa model Alfa