Nowe wpisy

Przyczepy samochodowe – Kolno

Producent przyczep samochodowych – Kolno

Firma Carro to długoletni i uznany na rynku producent przyczep samochodowych, który posiada w Kolnie i innych miejscowościach współpracujących ze sobą dealerów. Własne placówki stacjonarne posiadamy w dwóch lokalizacjach: w Lublinie i w Świdniku. Zajmujemy się także dystrybucją dodatkowych części oraz koniecznych akcesoriów. Naszą firmę na tle innych wyróżnia nie tylko spore doświadczenie oraz stale podnoszone kwalifikacje, ale i wysoka jakość wykorzystywanych materiałów w czasie produkcji przyczep. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przyczepy samochodowe z Carro dostępne są w Kolnie. Dealer współpracujący z nami obsługuje również mieszkańców pobliskich miejscowości. Jesteśmy przekonani, że przygotowana przez nas oferta jest bardzo atrakcyjna i dostępna w korzystnej cenie. Polecamy Państwu kontakt z naszym bezpośrednim dystrybutorem. W każdej chwili służymy Państwu pomocą, a co za tym idzie, chętnie odpowiadamy na nurtujące pytania. Wielu kierowców przekonało się już, że solidne, trwałe i niezwykle funkcjonalne przyczepki samochodowe dostępne są właśnie w firmie Carro.

Przyczepy samochodowe - Kolno
Przyczepa Samochodowa model Gamma

Szeroki asortyment przyczepek samochodowych w Carro

W naszej ofercie znajdziecie Państwo sporo produktów przybocznych oraz niezbędnych akcesoriów dedykowanych przyczepom. Posiadamy także bardzo szeroki asortyment przyczep takich jak: jednoosiowe, jednoosiowe platformowe, dwuosiowe, dwuosiowe platformowe, specjalistyczne oraz przygotowywane na Państwa zamówienie. Przyczepki samochodowe z Kolna charakteryzują się solidnym i precyzyjnym wykonaniem, mobilnością, dopasowaną ładownością oraz wysoką trwałością. Jesteśmy przekonani, że są to parametry warte uwagi. Już dziś zapoznaj się ze szczegółowymi parametrami produktów dostępnych w Carro i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Oferta przyczep samochodowych – Kolno

Przyczepy samochodowe produkowane przez naszą firmę Carro to gwarancja najwyższej jakości, którą możemy zaoferować Państwu w oparciu o najlepsze półprodukty oraz funkcjonalne rozwiązania zastosowane w czasie produkcji. Wykorzystujemy bardzo wytrzymałą stal nierdzewną S355. Dodatkowo nasze produkty pokryte są powłoką cynkową, która bywa nazywana również cynkowaniem ogniowym, posiadającą bardzo wysokie właściwości antykorozyjne. W czasie produkcji wykorzystujemy trwałe łączenia za pomocą spawów, masywne zaczepy, wytrzymałe zawiasy oraz wodoodporną sklejkę fińską. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu Carro, który zlokalizowany jest między innymi w Kolnie.

Samochodowa Przyczepa model Alfa